Hakkımızda

Hizmet alanında 10 yıla varan tecrübemizle işimizdeki uzmanlığı ismimize yansıttık. Bölgemizde eksikliği hissedilen bir alanda yeterli düzeyde bilgi birikimi bulunan kadromuz sürekli yenilikleri takip ederek ileride oluşabilecek haşere ve kemirgen sıkıntılarına engel almaktadır.

Bölgemizde sıklıkla rastlanan haşereler ve kemirgenlerin biyolojilerini bilmek verdikleri tepkileri önceden kestirmek uygulanacak kontrol yöntemlerinin doğru tespiti için birinci basamaktır. Bu noktada sektörümüzün çok ilerisinde yer almaktayız. Belenmeleri üremeleri ve barınmaları üzerindeki tecrübemiz hep erken müdahale imkanı sağlayıp bizi doğrudan çözüme götürmektedir.

Uzman İlaçlama Nerede?

Bize Mesaj Gönderin

* ile işaretli alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.

Adresimiz

Aydınlıkevler Mahallesi Hayat Caddesi No:14

(Aydınlıkevler Eczanesi Altı) / TRABZON

İletişim Bilgilerimiz

Ofis Telefon’u ve Mesul Müdür telefonlarımız üzerinden bizlerle iletişme geçebilirsiniz.

Ofis Telefon
+90 462 223 66 56

Mesul Müdür
+90 543 839 01 50

Hemen Destek

Sorularınız ve görüşleriniz bizler için çok önemli Uzman İlaçlama olarak sizlerin sorularınıza en erken şekilde cevap verebilmek adına tüm imkanlarımızla çalışıyoruz.

Yerinde Çözüm

Size özel profesyonel ilaçlama çözümlerimiz ile tüm kadromuzla bizlere gönderdiğiniz adres üzerinde keşif yaparak eviniz ya da firmanızın nelere ihtiyacı olduğunu profesyonel şekilde sağlayalım, her işin bir uzmanı olmalı.