Hakkımızda

Hizmet alanında 10 yıla varan tecrübemizle işimizdeki uzmanlığı ismimize yansıttık. Bölgemizde eksikliği hissedilen bir alanda yeterli düzeyde bilgi birikimi bulunan kadromuz sürekli yenilikleri takip ederek ileride oluşabilecek haşere ve kemirgen sıkıntılarına engel almaktadır.

Bölgemizde sıklıkla rastlanan haşereler ve kemirgenlerin biyolojilerini bilmek verdikleri tepkileri önceden kestirmek uygulanacak kontrol yöntemlerinin doğru tespiti için birinci basamaktır. Bu noktada sektörümüzün çok ilerisinde yer almaktayız. Belenmeleri üremeleri ve barınmaları üzerindeki tecrübemiz hep erken müdahale imkanı sağlayıp bizi doğrudan çözüme götürmektedir.

Evlerde En Sık Görülen Haşereler

İlaçlama Uzmanı 5 sene önce1 Yorum

Haşere ve kemirgenlerin; yaz aylarında olduğu gibi, kış aylarında da en sık görüldüğü alanların ev olmasının temel nedeni; böceklerin nemli ve sıcak bir alanda daha hızlı çoğalmaları ve yiyecek ihtiyaçlarını giderebildikleri alanda uzun süre yaşayabilmeleridir. Ancak evlerde insanlara doğrudan verdikleri zararların yanı sıra, bakterilerin aşırı bir biçimde artışına da yol açan böcekleri yok etmek için ev ilaçlama yaptırmak şarttır. Haşerelerin ortamdaki yoğunluğunun sona erdirilmesi için etkili haşere ilaçları kullanılması ve haşere ile mücadele alanında uzmanlaşmış Ev ilaçlama firmaları tarafından hizmet alınması büyük önem taşımaktadır.

Evlerde En Sık Görülen Haşereler

Haşerelerin hemen hepsi, ev gibi kapalı alanlarda yaşamaya uyum sağlamıştır. Akrep, yılan gibi doğal yaşam ortamında bulunması gereken canlılar dahi, kapalı alanlara yiyecek bulma ya da olumsuz hava koşullarından koruma gibi sebepler ile girebilmektedir. Dolasıyla evlerde görülen haşerelerin, temizlik ve hijyen gibi kıstaslar ile yok edilmesi mümkün değildir. Zira haşereler kirli alanda görülebildikleri gibi temiz alanlarda da görülebilmektedir. Pire, hamam böceği, fare gibi zararlı canlıların da en sık görüldüğü alanların başında gelen evlerde yapılacak böcek ilaçlama uygulamalarında, kaliteli haşere ilacı kullanımı ve profesyonel ilaçlama tekniği uygulaması son derece önemlidir. Trabzon ilaçlama olarak ilaçlarımız sorunun nedenine göre seçilmekte ve o konuda en etkili ilaç kullanılmaktadır.

Evlerde en sık görülen haşereler yaz aylarında; pire, hamam böceği türleri, karınca ve sinektir. Nemli alanlarda çok hızlı çoğalan bu haşere türleri, yaz mevsimlerinde her alana kolaylıkla yayılarak ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle de ev ilaçlama uygulamaları, yaz aylarında daha sık yapılmaktadır. Kış döneminde ise; tarla faresi, ev faresi ve sıçan gibi kemirgenler evlerde çok sık görülür. Kemirgenlerin yanı sıra; tahta kurusu, akar gibi parazitler de hem sıcak hem de soğuk havalarda evleri işgal eden zararlılar arasında bulunmaktadır. Trabzon İlaçlama, yaz ayınızın en çok rastlanan bu problemlerinizi bir telefonunuzda, sorun yaşadığınız yere gelerek çözüm sunuyoruz.

Ev ilaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları; evin büyüklüğü doğrultusunda hazırlanacak haşere ilacı miktarına göre belirlenir. Bunun yanı sıra, evde görülen haşere ya da kemirgen türü ile yoğunluk derecesi de ev ilaçlama fiyatları belirlenirken, göz önünde bulundurulur.  Faket bazı korsan ve belgesiz firmalar Sağlık Bakanlığından onayı bulunmadığı halde ilaçlama yapan ve bu doğrultuda ucuz fiyatlar sunanabilmektedir.  İnsan sağlığını tehlikeye attığından, hizmet almadan önce firma araştırması yapmak önem taşımaktadır.

Trabzon İlaçlama olarak trabzon ve çevre illerde 2008’den beri hizmet vermekteyiz. Sağlık bakanlığı onaylı belgelerimiz, kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile Trabzon ilaçlama karşınızdayız.

Kategori:
  Haberler
bu yazı 0 kere paylaşıldı
 200

1 Yorum

Cevap Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.