Hakkımızda

Hizmet alanında 10 yıla varan tecrübemizle işimizdeki uzmanlığı ismimize yansıttık. Bölgemizde eksikliği hissedilen bir alanda yeterli düzeyde bilgi birikimi bulunan kadromuz sürekli yenilikleri takip ederek ileride oluşabilecek haşere ve kemirgen sıkıntılarına engel almaktadır.

Bölgemizde sıklıkla rastlanan haşereler ve kemirgenlerin biyolojilerini bilmek verdikleri tepkileri önceden kestirmek uygulanacak kontrol yöntemlerinin doğru tespiti için birinci basamaktır. Bu noktada sektörümüzün çok ilerisinde yer almaktayız. Belenmeleri üremeleri ve barınmaları üzerindeki tecrübemiz hep erken müdahale imkanı sağlayıp bizi doğrudan çözüme götürmektedir.

Fumigasyon Uygulamalarımız

İlaçlama Uzmanı 5 sene önceYorum Yok

Fumigasyon Nedir?

Fumigasyon, ( Fumugation ) bir tür zararlardan korunma metodudur. Zararlı olduğu düşünülen haşere, böcek ve bakteriler, kapalı bir ortamda gaz halde kimyasal maddeler ( fumigant ) verilerek boğulur. Firmamız fabrika çadır altı ve konteyner uygulamalarıyla hizmet vermektedir.

Fümigasyon ciddiyet ve profesyonellik gerektiren, uzman ekipler ile ortak çalışılması gereken bir konudur. İlaçlama konusunda en etkili yöntemdir.

Kategori:
  Haberler
bu yazı 0 kere paylaşıldı
 100

Cevap Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.