Hakkımızda

Hizmet alanında 10 yıla varan tecrübemizle işimizdeki uzmanlığı ismimize yansıttık. Bölgemizde eksikliği hissedilen bir alanda yeterli düzeyde bilgi birikimi bulunan kadromuz sürekli yenilikleri takip ederek ileride oluşabilecek haşere ve kemirgen sıkıntılarına engel almaktadır.

Bölgemizde sıklıkla rastlanan haşereler ve kemirgenlerin biyolojilerini bilmek verdikleri tepkileri önceden kestirmek uygulanacak kontrol yöntemlerinin doğru tespiti için birinci basamaktır. Bu noktada sektörümüzün çok ilerisinde yer almaktayız. Belenmeleri üremeleri ve barınmaları üzerindeki tecrübemiz hep erken müdahale imkanı sağlayıp bizi doğrudan çözüme götürmektedir.

Kim bu Uzman İlaçlama?

Daima kaliteli hizmet, zamanında müdahale ve ekonomiyi beraberinde vermeye devam edeceğiz. Tüm hizmetlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Hakkımızda

Trabzon ilaçlama hizmetleri uzman ilaçlama, Trabzon’da hizmet alanında 10 yıla varan tecrübemizle işimizdeki uzmanlığı işmimize yansıttık. Bölgemizde eksikliği hissedilen bir alanda yeterli düzeyde bilgi birikimi bulunan kadromuz sürekli yenilikleri takip ederek ileride oluşabilecek haşere ve kemirgen sıkıntılarına engel almaktadır.

Bölgemizde sıklıkla rastlanan haşereler ve kemirgenlerin biyolojilerini bilmek verdikleri tepkileri önceden kestirmek uygulanacak kontrol yöntemlerinin doğru tespiti için birinci basamaktır.

Evlerinizde işyelerlerinizde daha kaliteli ve eğlenceli zaman geçireceğiniz mekanlarda karşınıza çıkan ve sizi rahatsız eden böcek, kemirgen, uçkun ve depo zararlıları gibi haşeratlara karşı aldığımız kokusuz, lekesiz, temizlik gerektirmeyen kalıcı çözüm sağlayan uygulama tekniklerimizle firmamızı sürekli tercih sebebi kılmaktadır.

“UZMAN İLAÇLAMA”

%100 Müşteri Memnuniyeti

Daima Kaliteli Hizmet

Sektörümüzde bilinçli yapılmayan ve eksikliğni gördüğümüz alanlarda uzman ziraat mühendisi kadrolarımız ile tamamen bilimsel temelli hizmet vermekteyiz.

Belgeli İlaçlama

İso belgesi, haccp belgesi, biyosidal ürün uygulama belgesi, mesul müdürlük belgesi, fumigasyon belgesi, bilirkişilik belgesi mevcut olup işyerlerine entegre haşere kontrolü konusunda eğitim vermekteyiz.

Ekonomik Çözümler

Sorununuza çözüm getirecek seçeneklerin değerlendirmesini yapıp bütçenizi sarsmayacak ekonomik ilaçlama çözümleri ile yaşam alanınızı sağlıklı hale getiriyoruz.

Vizyonumuz

Hizmet alanında 10 yıla varan tecrübemizle işimizdeki uzmanlığı ismimize yansıttık. Bölgemizde eksikliği hissedilen bir alanda yeterli düzeyde bilgi birikimi bulunan kadromuz sürekli yenilikleri takip ederek ileride oluşabilecek haşere ve kemirgen sıkıntılarına engel almaktadır. Bölgemizde sıklıkla rastlanan haşereler ve kemirgenlerin biyolojilerini bilmek verdikleri tepkileri önceden kestirmek uygulanacak kontrol yöntemlerinin doğru tespiti için birinci basamaktır. Bu noktada sektörümüzün çok ilerisinde yer almaktayız. Belenmeleri üremeleri ve barınmaları üzerindeki tecrübemiz hep erken müdahale imkanı sağlayıp bizi doğrudan çözüme götürmektedir.

Uzmanlık Alanlarımız

Böcekler99%
Kemirgen99%
Direnç Kazanımı99%
Kokusuz İlaçlama100%

Profesyonel Hizmet

İlaçlama hizmetlerimiz, Fumigasyon uygulamalarımız Tarım ve Sağlık Bakanlığınca onaylıdır.

%100 Çözüm

Uygun ilaç seçimi sayesinde böceklerin biyolojilerine göre direnç kazanmalarına fırsat vermiyoruz.

İşinde Uzman Ekip

Çalışan Ziraat mühendisleri ve işinde uzman ekip ile tamamen bilimsel temelli hizmet.

Misyonumuz

Evlerinizde işyelerlerinizde daha kaliteli ve eğlenceli zaman geçireceğiniz mekanlarda karşınıza çıkan ve sizi rahatsız eden böcek, kemirgen, uçkun ve depo zararlıları gibi haşeratlara karşı aldığımız kokusuz, lekesiz, temizlik gerektirmeyen kalıcı çözüm sağlayan uygulama tekniklerimiz;

Çalışan Ziraat mühendisleri ile tamamen bilimsel temelli hizmet için iso belgesi, haccp belgesi, biyosidal ürün uygulama belgesi, mesul müdürlük belgesi, fumigasyon belgesi, bilirkişilik belgesi mevcut olup işyerlerine entegre haşere kontrolü konusunda eğitim vermekteyiz.

Mutlu Müşteriler

Uzun yıllardır gerek kurumsal gerek bireysel bir çok çalışmamız oldu. Arkadaşlar gerçekten çok ilgili ve uzman bir kadroya sahip. Herkese öneririm..

Ertuğrul Bakkaloğlu
Ertuğrul Bakkaloğlu, IT Uzmanı

İşini temiz ve profesyonel bir şekilde yapan ekip. İş ortamının dışında sosyal hayatta bile güler yüzlü samimi insanlar hem ticaret hem dostluk adına çok güzel iş çıkarıyorlar tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim.

Burak Beşli
Burak Beşli, Alliance Healthcare A.Ş. Bilgi Sistemleri Uzmanı