Hakkımızda

Hizmet alanında 10 yıla varan tecrübemizle işimizdeki uzmanlığı ismimize yansıttık. Bölgemizde eksikliği hissedilen bir alanda yeterli düzeyde bilgi birikimi bulunan kadromuz sürekli yenilikleri takip ederek ileride oluşabilecek haşere ve kemirgen sıkıntılarına engel almaktadır.

Bölgemizde sıklıkla rastlanan haşereler ve kemirgenlerin biyolojilerini bilmek verdikleri tepkileri önceden kestirmek uygulanacak kontrol yöntemlerinin doğru tespiti için birinci basamaktır. Bu noktada sektörümüzün çok ilerisinde yer almaktayız. Belenmeleri üremeleri ve barınmaları üzerindeki tecrübemiz hep erken müdahale imkanı sağlayıp bizi doğrudan çözüme götürmektedir.

Ev İlaçlama

Haşerelerden kurtulmak her alanda büyük önem taşıdığı gibi, evlerde bu durumun önem derecesi artış göstermektedir. Zira temel yaşam alanı olan evlerde, haşere ve kemirgenler insan sağlığına büyük zararlar verebileceği gibi, maddi hasarların oluşumu da engellenemeyecektir. Bu nedenle evdeki haşereleri yok etmek için kaliteli böcek ilacı kullanan ve alanında uzman olan ev ilaçlama firmaları tarafından hizmet alınması gereklidir. Sağlık Bakanlığından onaylı olmayan ev ilaçlama şirketleri, sağlık sorunlarına yol açabileceği gibi, haşerelerin yok edilmesini de engelleyecektir. Trabzon ev ilaçlama hizmetini saydığımız koşullar da veren Trabzon Uzman İlaçlama olarak, eserlerimiz teminatımızdır.

Otel İlaçlama

Oteller gibi insanların bir arada kalabalık kitleler olarak yaşadıkları alanlar gerek haşere gerek ise kemirgenler açısından oldukça uygun olan yaşam alanlarıdır. Çünkü bu tür alanlar haşereler açısından gıda sıkıntısı yaşamadıkları alanlardır. Otel ilaçlama yaptırmadan önce alanınızın konusunda uzman mühendisler tarafından incelenmesi hangi haşereye karşı hangi ilacın kullanılması gerektiğinin yerinde tespiti yapılmalıdır.
Oteller gibi toplu yaşam alanlarını sürekli olarak hijyenik tutmak maalesef oldukça zordur. Çünkü haşerelerin ve de kemirgenlerin otel gibi toplu yaşam alanlarında gıda ve sıvı gibi ihtiyaçlarını karşılamaları çok daha kolaydır.

Hastane İlaçlama

Tüm bireylerin sağlık sorunlarına şifa aradıkları hastanelerin düzenli olarak periyodik aralıklar ile ilaçlanması ve gerekli hijyene kavuşturulması da yine hayati bir önem taşımaktadır.Bu sebeple trabzon hastane ilaçlama ve dezenfekte hizmetlerinin mutlak suretle konusunda uzman profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip ilaçlama firmaları aracılığı ile periyodik olarak yapılması hayati önem taşımaktadır. Trabzon Hastane ilaçlama yapacak olan firma personellerin gerekli olan eğitimleri almış ve sertifika sahibi olmaları gerekmektedir. Trabzon Hastane ilaçlama hakkında ayrıntılı bilgi almak, sizlere özel keşif imkânlarından faydalanmak için bizleri arayınız.

Okul İlaçlama

Okullarımız yani eğitim kurumlarımız haşere ve kemirgenlerin en fazla uğrak alanları arasında önemli bir yere sahiptir. Okullarımızda haşere ya da kemirgenlere karşı ilaçlama yapacak olan firmalar mutlak suretle sertifika sahibi ve işinin sorumluluğunun bilincinde olmalı uygulama yapacak olan firma personelleri konusunda gerekli olan eğitimleri almış sertifika sahibi olmalıdır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız günlerinin çok büyük kısmını bu alanlarda geçirmektedir. Sadece eğitim dönemi değil günümüzün eğitim koşulları düşünüldüğünde tatil günlerin de dahi kurslar, eğitim faaliyetleri gibi aktiviteler neticesinde buralarda geçirilen zaman oldukça fazlalaşabilmektedir.

Fırın İlaçlama

Fırınlarınızı haşerelere karşı ilaçlama yaptırmadan önce ilaçlama yapılacak alanın keşif personeli tarafından incelenmesi maddi ve zaman kayıplarının önüne geçilmesi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Tarım Bakanlığının 30 Mart 2005 tarihli resmi Gazetede yayınlanan kanun gereğince Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin kontrolü ve denetimi piyasa gözetimi, gereğince işletmelerin ruhsatlı ilaçlama kontrol ve ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir. Fırın ve pastane tarzı işletmeler haşerelerin en fazla görüldüğü alanlar arasında yer almaktadır. Gıda üretimi yapılan işletmelerde hijyenik bir ortam sağlanması insan sağlığı açısından oldukça önemli bir yer kaplamaktadır.

Fabrika İlaçlama

Günümüzde fabrikalar ana üretim sahaları olmaları ve de çalışan kişi sayısının fazla olması nedeni ile hastalık ve de virüslerin yayılma hızı diğer alanlara göre çok daha fazladır. Fabrikanızı haşere ya da kemirgenlere karşı ilaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde ciddi bir sorumluluk üstlenmiş olacaksınız. Gerek kendinizin gerek ise çalışanlarınızın güvenliği için profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmanız büyük önem taşımaktadır. Unutmayınız ki hatalı olarak yapılan ilaçlamalar ve de ilaç seçimleri çalışanlarınız ve sizin sağlığınızı ciddi ölçüde tehdit etmekle beraber, oldukça büyük maddi kayıplara da yol açmaktadır.

Site & Apartman İlaçlama

Site tarzı toplu yaşam alanlarının ilaçlanması öncesinde teknisyenlerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Yapılan ön keşif neticesinde yapılacak en ekonomik çözümlere ulaşabilmenin yanı sıra kalıcı çözümlere de ulaşmak mümkün olmaktadır. Çünkü bu tür geniş alanların ilaçlaması ciddi bir mühendislik bilgisi de gerekmektedir. Profesyonel olarak yapılmayan site ilaçlama ve bina ilaçlama sorunlarınız neticesinde maalesef sorun daha da kronikleşmekte ve maliyetler artmaktadır. Bina içerisinde bodrumlar, çatılar, merdiven boşlukları ve havalandırmalar en çok ortaya çıktıkları ve de üredikleri yerlerdir. Bu yüzden apartman ve sitelerinize periyodik ilaçlama yaptırmanızı öneririz.

Gemi İlaçlama

Gemilerin haşere ve de kemirgenlere karşı mutlak suretle düzenli aralıklar ile ilaçlama yapılması gerekmektedir. Gemilerin sürekli olarak seyahat halinde olmaları işin ciddiyetini bir hayli arttırmaktadır. Özellikle uluslararası olarak seyahat eden gemiler birçok farklı ülkeye uğramaları bu alanlarda haşerelerle mücadele edilmesini oldukça zorlaştırmaktadır. Gemilerin tüm haşere ve kemirgen sorunlarına karşı periyodik olarak ilaçlanması ve dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda gemilerde var olan zararlılar çalışanlarınızın ve yolculuk eden kişilerin sağlıklarını da ciddi ölçüde tehdit etmektedir. Firmamız gemi ilaçlama sorunlarınızda sertifikalı personeller uygun ekipmanlar ile kalıcı ve garantili çözümler sunar.

Mağaza İlaçlama

Mağaza ya da alışveriş merkezlerinin haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlama yapılmadan önce profesyonel ilaçlama firmaları tarafından mutlak suretle ön keşif yapılmalıdır. Keşif personelleri tarafından yerinde yapılacak tespitler neticesinde alanın yapısına ve ilaçlama yapılacak haşerenin cinsine uygun intesit seçimleri yapılabilmektedir. Alışveriş yapmak sosyal hayatımızda önemli bir yer tutmakla beraber alışveriş dışında da oldukça fazla zaman geçirilen alanlar haline gelmiştir. İnsanların toplu olarak kullanımında olan bu alanlar haşerelerin sıklıkla karşılaşıldığı alanlardır. Bu tür insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda kalıcı hijyeni sağlamak kolay olmamaktadır.

Cafe & Restaurant İlaçlama

Cafe ve restaurant tarzı işletmeler haşerelerin üremesi açısından başlıca yaşam alanları arasında yer almaktadır. İnsanların beslenme ve gıda ihtiyaçlarını karşıladığı bu alanların sürekli olarak temiz ve hijyenik olarak korunması gerekmektedir. Haşere ve kemirgenlere karşı periyodik olarak ilaçlama yapılması hem var olan haşerelerden kurtulmanızı hem de yeniden üremelerini engellenmesi açısından oldukça önemlidir. Bu şekilde müşterilerinize sunmuş olduğunuz hizmetin de kalitesi oldukça yükselecektir. Kafe ilaçlama konusunda oldukça deneyimli olan firmamız, deneyimli personelleri her türlü sorununuza hızlı ve ekonomik çözümler sunar.