Hakkımızda

Hizmet alanında 10 yıla varan tecrübemizle işimizdeki uzmanlığı ismimize yansıttık. Bölgemizde eksikliği hissedilen bir alanda yeterli düzeyde bilgi birikimi bulunan kadromuz sürekli yenilikleri takip ederek ileride oluşabilecek haşere ve kemirgen sıkıntılarına engel almaktadır.

Bölgemizde sıklıkla rastlanan haşereler ve kemirgenlerin biyolojilerini bilmek verdikleri tepkileri önceden kestirmek uygulanacak kontrol yöntemlerinin doğru tespiti için birinci basamaktır. Bu noktada sektörümüzün çok ilerisinde yer almaktayız. Belenmeleri üremeleri ve barınmaları üzerindeki tecrübemiz hep erken müdahale imkanı sağlayıp bizi doğrudan çözüme götürmektedir.

Dezenfesiyon önemlidir

Valilikten gönderilen yazıda su tanklarının mutlaka kontrol edilerek temizlenmesi gerektiği belirtildi.
ismail saka 5 sene önce4Yorumlar
dezenfeksiyon

ENDİŞE YARATTI

Trabzon’da binlerce öğrencinin eğitim-öğretim gördüğü bazı okullar, bazı hastaneler ve birçok kamu kurumundaki su depolarının dezenfekte edilmediğine yönelik yayınladığımız haber sonrası valilik harekete geçti. Valilikten gönderilen yazıda su tanklarının mutlaka kontrol edilerek temizlenmesi gerektiği belirtildi.

DUYARLI OLSUNLAR

Trabzon Valiliğinin bu davranışını takdirle karşılayan vatandaşlar, “Bizler çocuklarımızı okula gönderirken korkuyorduk. Çünkü öğrencilerimiz okullarda her gün musluk suyu içiyor. Bu çok riskli bir konu. Hastanelerde de önce sağlık olmalıdır. Bu konuda duyarlı olan tüm yetkililere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

ZORUNLU MADDE

Yönetmelikte su tanklarının mutlaka dezenfekte edilmesi gerektiğine dair bir madde olduğunu belirten Çevre Sağlığı uzmanları ise, “Bugün Trabzon’da ve birçok ilde bu yönetmeliğe maalesef uyulmuyor. Devlet bu konuda gerekli incelemelerini yaparsa mutlaka bu eksikle karşılaşacaktır. Bu konuda yöneticileri göreve davet diyoruz” şeklinde konuştular

dezenfeksiyon

su deposu temizliği

Kategori:
  Galeri
bu yazı 0 kere paylaşıldı
 200

4 Comments

Cevap Yaz

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.